Web Tasarım

Akel Reklam ve Yazılım hizmetleri olarak web tasarım hizmeti vermekteyiz. Kişi yada Firmaların internet üzerindeki satışlarını arttırmak ve yeni müşteri potansiyellerine ulaşabilmesi için tüm ekibimizle birlikte azimli bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız, firmaların sanal ortamdaki bilinirliğini ve kurumsallığını artırmak, marka haline getirmek, markasına değer katmak ve bu alanda yapılan yatırımın fazlasını maddi bağlamda geri kazandırmaktır.

Bizi belkide diğer firmalardan ayırt eden en büyük özelliklerimizin başta geleni ; Dijital tüm ihtiyaçlarınızı karşılıyor olmamızdır. Uzman kadromuzla birlikte, Seo çalışmaları, Kurumsal kimlik, Profesyonel fotoğraf çekimi, Tanıtım filmi, IT danışmanlık, içerik yönetimi, marka tescil hizmetleri ve daha fazlası…

Masaüstü Bilgisayar

Taşınabilir Bilgisayar

Tablet Bilgisayar

Televizyon

Akıllı Telefon

Deneyim

Responsive Mobil Uyumlu Web Tasarım:

Son yıllarda akıllı telefonlarla birlikte mobil ve tablet kullanımı hızla arttı. Tabi buda web sitelerinin artık bu platformlarla uyumlu olmasını neredeyse zorunluluk haline getirdi. web tasarım olarak hazırladığımız tüm web siteleri son teknolojiye uyumlu olup her kullanıcını rahatlıkla ziyaret edebileceği kadar hızlıdır.

Seo Alt Yapısı :

Rekabetin her geçen gün arttığı, web sektörünün çığ gibi büyüdüğü bu pazarda seo uyumlu web sitesi olmazsa olmazlar arasındadır. Akel Web tasarım olarak hazırladığımız tüm çalışmalar Google, Yandex ve diğer arama motorlarının isteklerini karşılayacak şekilde hazırlanmaktadır.

Çalışma Sistemi Nasıldır?

Talep edilen hizmetle ilgili gerekli görüşmeler sağlanıp ihtiyaçlar belirlendikten sonra, hizmet sözleşmemiz iki tarafında onayı ile imzalanır. Çalışmalara başlamak için Pendik Web Tasarım tarafından talep ettiğimiz gerekli doneler tarafımıza sağlanır. Ödeme şekli nakit olacaksa iş başlangıcında %50, iş tesliminde kalan %50 tahsil edilir. Ödeme kredi kartıyla yapılacaksa sözleşme ile birlikte karttan çekim işlemi yapılır.

Sizde Hemen Bize Yazın  yada hemen Arayın.

Akel Yazılım ve Ajans Hizmetleri

web tasarım konusunda uzman ve deneyim kadrosuyla sizlere web tasarım, yazılım ve medya hizmeti sunmaktadır.
2015 Yılından beri müşterilerimize yenilikçi, kullanıcı dostu ve yaratıcı tasarımlar sunmaktayız. Türkiye’de en çok özel tasarım ve yazılımlı web sitesi referansı sahip tam hizmet ajansıyız. Akel yazılım ve Ajans hizmetleri firmaların kurumsal yapılarına uygun ve yenilikçi internet siteleri üretmeyi kendine ilke edinmiştir.

Neden Akel yazılım ve Ajans Hizmetleri ?

Web Tasarımı yaparken her türlü kullanıcının rahat kullanması için kullanıcı dostu siteler oluşturmaktayız. Tasarımlarımızı güncel teknoloji ile desteklemekteyiz. Bir internet sitesinden daha fazlasını müşterilerimize vermeyi hedeflemekteyiz.